artykuły dla gołębi sklep
Strona główna » Witamy w sklepie
Producenci
Bestsellery
Kontakt
 • SILVER WING
  Elżbieta Załęska
  Bystra 355
  38-300 Gorlice
  NIP: 738-181-88-17

 • E-mail:elunia07@op.pl
 • Telefon506-246-693
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 17.00, w soboty 9.00 - 14.00
Certyfikaty

rzetelna firma
Kapitalna Firma

Witamy w sklepie

SKLEP ONLINE - ARTYKUŁY I PRODUKTY DLA GOŁĘBI HODOWLANYCH 

PRODUKTY DLA GOŁĘBI

Hodowanie ptaków w Polsce ma wielu zwolenników. Są wśród nich osoby zajmujące się tym zawodowo, jak również pasjonaci. Wszyscy szukają artykułów dla gołębi, które dadzą ich podopiecznym dobre zdrowie oraz długowieczność. Odpowiednio dobrana karma dla gołębi to jeszcze nie wszystko. Jako profesjonaliści oferujemy też szereg innych produktów przydatnych w Twojej hodowli. W trosce o dobrą kondycję, wygląd oraz zdrowie ptaków prowadzimy internetowy sklep z artykułami dla gołębi. Sprzedajemy wyłącznie wyselekcjonowane produkty takich marek jak MDM, Rohnfried, Backs, Puritan Polska, PHP, Digging, Elpol czy Tauben Medik.
 

WYŁĄCZNIE WYSELEKCJONOWANE PRODUKTY

 

Rozumiemy miłość, jaką otaczasz swoje ptaki i podzielamy Twoją pasję do troszczenia się o gołębie. Dlatego proponujemy Ci szereg produktów niezbędnych w codziennym żywieniu oraz pielęgnowaniu latających podopiecznych.
W asortymencie mamy:

Powyższe produkty dla gołębi pochodzą od sprawdzonych dostawców, takich jak Rohnfried czy Puritan Polska. Są oni producentami wyrobów dedykowanych dla gołębi i kontrolują proces ich powstawania na każdym etapie. Składniki potrzebne do wytworzenia karm czy preparatów leczniczych są starannie selekcjonowane, a następnie przetwarzane pod nadzorem weterynarzy i laborantów. Takie zaangażowanie pozwala wierzyć, że w naszym sklepie znajdziesz artykuły dla gołębi najwyższej jakości.
 

ŚCIĄGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH HODOWCÓW GOŁĘBI – CO WARTO WIEDZIEĆ? 


Jeśli dopiero zaczynasz swoją fascynującą przygodę z gołębiami, mamy dla Ciebie garść porad, w co należy się zaopatrzyć, aby jak najlepiej zadbać o swoich podopiecznych.
Odpowiedni gołębnik
Twoje gołębie w pierwszej kolejności potrzebują odpowiedniego domu. To, na jaki rodzaj gołębnika się zdecydujesz, zależy od ilości miejsca, jakim dysponujesz oraz docelowej liczby gołębi, jaką planujesz hodować. Możesz wybudować dla nich specjalny pawilon albo zaadaptować na gołębnik część strychu. Jednak niezależnie od miejsca ważne jest, aby ptaki miały dostęp do dużych okien, które zapewnią im nie tylko właściwą wentylację, ale i dostęp do promieni słonecznych. Powinieneś zadbać także o wydzielenie miejsc lęgowych – osobnego dla każdego gołębia. Pamiętaj również o zorganizowaniu przestrzeni do kąpieli, w których ptaki ochłodzą się np. po gorącym dniu lub męczącym locie. Aby ptaki były zdrowe i bezpieczne gołębnik należy regularnie sprzątać oraz zadbać o jego zabezpieczenie nie tylko przed zimnem, ale i przed ewentualnym atakiem drapieżników.
Wartościowy pokarm
Pokarm gołębi stanowią różnorodne ziarna bogate w substancje odżywcze, witaminy, składniki mineralne oraz białko i tłuszcze. W naszym sklepie online znajdziesz specjalistyczne karmy dedykowane dla konkretnych okresów hodowlanych, dzięki którym Twoje ptaki będą odpowiednio odżywione na każdym etapie swojego życia. Czystą, lekko podgrzaną wodę najlepiej podawać gołębiom w specjalnych poidłach, które również znajdziesz w naszym asortymencie.
Właściwa pielęgnacja
Hodowanie gołębi to pasja, która wymaga zaznajomienia się z podstawowymi zasadami higieny i pielęgnacji tych niezwykłych ptaków. To pozwoli im uniknąć problemów zdrowotnych oraz chorób najczęściej występujących wśród tego gatunku. Duże niebezpieczeństwo stanową różnego rodzaju pasożyty, które wpływają na zdrowie i upierzenie ptaków. Aby zminimalizować ryzyko ich wystąpienia, należy drobiazgowo dbać o porządek w gołębnikach, regularne kąpiele stada oraz odrobaczanie ptaków. W naszej ofercie znajdziesz artykuły dla gołębi, które pomogą Ci skutecznie zadbać o ich doskonałą kondycję.
 
Pamiętaj, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktów znajdujących się w asortymencie naszego sklepu internetowego, zachęcamy, do kontaktu. Mamy doświadczenie oraz wiedzę fachową zdobytą przez lata naszej gołębiarskiej pasji, którą chętnie się podzielimy! Zapraszamy!

Artykuły i produkty dla gołębi, sklep wszystko dla gołębi, artykuły dla hodowców gołębi, produkty dla hodowców, gołębie, sklep gołębiarski


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
O firmie
Kreacja: Agencja DM